Festival Okoř 2021 BUDE!

V programu jubilejního ročníku zahrají Miro Žbirka, Tomáš Klus, Xindl X, Jaroslav Uhlíř a další hudební osobnosti. Lístky koupíte v předprodeji již nyní.

CENA PŘEDPRODEJ

Dospělí
690,-
Děti do
12ti let
200,-
Rodinná vstupenka
1 700,-

CENA NA MÍSTĚ

Dospělí
750,-
Děti do
12ti let
200,-
Rodinná vstupenka
není

Rodinná vstupenka - 2 dospělí + 2 děti do 12ti let, prodej pouze v předprodeji.

Dětské vstupné - děti do věku 12 let* v doprovodu rodičů - 200,- Kč.

* k prokázání věku dítěte je nutné mít s sebou doklad dítěte, nebo jeho kopii, na kterém bude fotografie dítěte spolu s uvedeným datem narození (např. cestovní pas, průkazka MHD apd.)
Plnou zodpovědnost za nezletilé děti v areálu festivalu nesou rodiče.

Vozíčkáři a držitelé ZTP/P mají vstup do areálu zdarma. Toto neplatí pro doprovod těchto osob, ten si vstupenku na festival hradí.

DŮLEŽITÉ

Z pohledu antidiskriminačního zákona není věk zakázaným důvodem rozlišování. Pořadatel festivalu nemusí žádné slevy poskytovat, ale když se rozhodne, že dá nižší vstupné dětem, sám si může určit, jak bude pojem „dítě“ vymezovat, jestli podle věku, nebo podle výšky.

Na základě zkušeností z minulých ročníků doporučujeme včasnou koupi vstupenek. Počet návštěvníků je limitován velikostí areálu s ohledem na zajištění kvality služeb všem návštěvníkům.

Vstupenky na festival jsou řádně evidovány a musí obsahovat identifikační znaky prodejce. Před vstupem do areálu obdrží každý účastník identifikační náramek na zápěstí, který ho opravňuje ke vstupu do areálu a k možnosti postavit si stan ve stanovém městečku. Tento identifikační náramek je nepřenosný. Identifikačním náramkem je povinnost se prokázat při každém vstupu do festivalového areálu i při namátkových kontrolách v rámci areálu.

V případě nemožnosti se prokázat nebude návštěvníkovi umožněn vstup, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou.

Sdílej: