Festival Okoř 2020 se ruší

Po delší době zdravíme všechny fanoušky a příznivce Festivalu Okoř!

I přes to, že jsme do posledních chvil doufali, po prozkoumání a zvážení všech možností ohledně konání Festivalu Okoř 2020 jsme nuceni oznámit jeho zrušení. V souvislosti s pandemií COVID-19 bylo na základě Mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví č.j. MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN bylo s účinností od 25/05/2020 až do odvolání mimo jiné zakázána hudební a další umělecká představení s účastí nad 500 osob. S ohledem na tento fakt jsme nuceni letošní ročník Festivalu Okoř 2020 oficiálně zrušit.

I přes tuto velice nepříjemnou zkušenost věříme, že nám zachováte přízeň a budete se s námi o to víc těšit na nadcházející ročník 2021. Přesné datum konání bude 21/08/2021. Usilovně se věnujeme přípravám a věříme, že vás nezklameme.

Pro mnohé důležitá informace ohledně vstupenek je, že veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i pro plánovaný ročník 2021. Svou podporu nám vyjádříte tím, že vstupenky, které jste si zakoupili na letošní ročník si ponecháte v platnosti a příští rok si přijdete na louku pod hradem užít svou dávku kulturního zážitku. Je pro nás velice důležité, abychom jako team stojící za celým Festivalem Okoř dostáli své pověsti a fanoušky a příznivce tohoto festivalu jsme nezklamali.

Detaily k případnému vracení vstupného:
Pravidla pro vracení vstupného / vystavení voucherů na hromadné akce jsou ustanoveny zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“).

- zákazník může pořadatele festivalu požádat o vydání poukazu na kulturní akci (dále jen „poukaz“) ve stejné hodnotě jako zakoupená vstupenka
- v našem případě se poukazem automaticky stává vaše již zakoupená vstupenka s unikátním kódem, kterou zároveň můžete použít jako vstupenku na Festival Okoř 2021 (21.8.2021)
- v případě, že poukaz / vstupenku příští rok nevyužijete, můžete dle tohoto zákona po 31. říjnu 2021 požádat o vrácení peněz, které vám budou poté vráceny

Team Okoř

Sdílej: