Vyjádření pořadatelů k aktuální situaci

Milí fanoušci a příznivci festivalu Okoř, vzhledem k současné situaci v souvislosti pandemií je jasné, že konání srpnového festivalu Okoř 2020 je v ohrožení.

V současné chvíli je situace pro nás jako organizátory kulturních akcí velice nepřehledná a vláda doposud nepřišla s žádným konkrétním vyjádřením. Bohužel bez oficiálního stanoviska nemůžeme udělat pevné rozhodnutí tak, abychom neporušili veškeré své závazky vůči nasmlouvaným interpretům. Pevně věříme, že situace se brzy vyjasní a budeme moct i vám předat nějaké konkrétní zprávy. V současné chvíli pracujeme se dvěma variantama. První varianta je taková, že se festival uskuteční v plánovaném termínu a v plánovaném složení. V případě druhé varianty posuneme termín konání festivalu na rok 2021 s tím, že se pokusíme ve velké míře zachovat stávající lineup. V případě, že by se festival přesouval na rok 2021 vydali bychom jasné a přesné instrukce jak postupovat v případě, že již máte zakoupené vstupenky. Vzhledem k tomu, že situace je ekonomicky náročná pro všechny, byli bychom velice rádi pokud by jste nám zůstali věrní a zakoupené vstupenky si ponechali v platnosti a tím tak podpořili náš festival a umožnili jeho pokračování do budoucna.

V tuto chvíli je pro nás zásadní otázka zdraví a bezpečnosti návštěvníků. Prosíme vás o trpělivost a předem vám děkujeme za zachování přízně. Věříme, že brzo zase bude pro kulturu prostor! Držme si palce a přejeme vám všem pevné zdraví.

Team Okoř

Sdílej: